گروه دف نوازی عروسی بانوان خانم ها و گروه هم خوانی بانوان

دف نوازی خانم

گروه دف نوازی عروسی بانوان و هم خوانی خانم ها

حتما میدانید که برگزاری یک مجلس دارای جزئیات فراوانی است. گروه دف نوازی و هم خوانی بانوان مجموعه تشریفاتینو با بیش از 90 گروه اجرایی همراه با 20 مدل لباس VIP آماده برگزاری مراسمات عقد ، عروسی ، نامزدی ، حنابندان ، بله برون ، تولد ، پاتختی و … میباشد.
تشریفاتینو تیم هنری خود را بر اساس سلیقه شما انتخاب کرده و بهترین تیم اجرایی دف نوازی بانوان را برای اجرای مراسمات شما هماهنگ خواهد کرد از این رو شما هیچ دغدغه خاطری را از این بابت نخواهید داشت.
تیم تشریفاتینو علاوه بر مراسمات ذکر شده به اجرای آیتم های مختلفی همچون : خوش آمد گویی به مهمان ها ، ساقدوشی عروس ، گروه رقص ، دف نوازی با دیجی ، دف نوازی نمایشی ، گل ریزان و خنچه بر … میپردازد.

مزیت های همکاری با تشریفاتینو

دف نوازی بانوان

تیم تشریفاتینو دارای سابقه طولانی در زمینه اجرا مراسمات میباشد و یکی از مشخصه های اصلی گروه دف نوازی بانوان تشریفاتینو، مدیریت حرفه ای برگزاری مراسمات با توجه به تجربه ها و مهارت های بسیار این مجموعه است.
در برگزاری مراسمات مدیریت زمان یکی از مهم ترین فاکتورها میباشد. مجموعه ای در برگزاری مراسمات موفق است که بتواند برگزاری مراسم را به خوبی از لحاظ زمانی مدیریت کند.
تیم حرفه ای تشریفاتینو از لحظه شروع مراسم تا انتهای آن، مراسم را از لحاظ زمانی مدیریت خواهد کرد تا تمامی آیتم های مراسم طبق خواسته کارفرما در زمان تعیین شده و بدون هیچگونه کم و کاستی اجرا شود.

گروه دف نوازی بانوان و هم خوانی خانم ها برای عروسی

دف نوازی عروسی

دف نوازان و هم خوانی بانوان مجموعه تشریفاتینو همراه با آیتم گلریزان در مراسمات عروسی با ورود عروس و داماد همراه با ساقدوش ، کل نوازی ، هم خوانی و دف نوازی، عروس و داماد را بدرقه میکنند.
علاوه بر آیتم های گفته شده در مراسمات عروسی، استقبال از مهمان ها، خواندن شعرهای عروسی، حلقه دور عروس، و … جلوه باشکوهی را به مراسم شما می بخشد.

با توجه با پیشینه تیم تشریفاتینو و داشتن تجربیات فراوان در اجرا و تشریفات عروسی لازم به ذکر است که تیم دف نوازی بانوان و هم خوانی خانم ها متشکل از بهترین افراد حاضر در سرتاسر کشور بوده و تیم حرفه ای تشریفاتینو افتخار همکاری با این عزیزان را سالیان سال در کارنامه اجرایی خود دارا میباشد.

چرا گروه دف نوازی بانوان تیم تشریفاتینو را انتخاب کنیم؟

در هر گروه تشریفاتی تجربه و سابقه اجرا هر تیم؛، نشان از حرفه ای بودن آن است. تیم تشریفاتینو یکی از باسابقه ترین گروه تشریفاتی در سطح کشور میاشد که سالیان متمادی به صورت حرفه ای به انجام کلیه تشریفات مراسم ها با قیمت مناسب و کیفیت اجرای بینظیر میپردازد.

کلیه صاحبان مراسم در طول مراسم هیچ دغدغه خاطری در نحوه برگزاری مراسم و کیفیت اجرای آیتم ها نخواهند داشت، نحوه اجرای آیتم ها، درخواست آیتم های دلخواه و قرارداد و همچنین کلیه خواسته های صاحبان مراسم تماما بصورت حضوری در دفتر تیم تشریفاتینو انجام خواهد شد، از این رو تیم تشریفاتینو متعهد به انجام آیتم های ذکر شده میباشد و در صورت نارضایتی مشتری، وجه دیافتی عودت داده خواهد شد.

از طرفی شما میتوانید نمونه مراسمات گروه دف نوازی خانم ها که توسط تیم تشریفاتینو انجام شده است را در سایت و صفحه اینستاگرام گروه تشریفاتینو مشاهده فرمایید و با دیگر گروه های تشریفاتی از لحاظ : کیفیت ، قیمت و سابقه مقایسه کنید تا متوجه تعهد و مسئولیت پذیری، کیفیت بالای اجرا مراسم ، قیمت مناسب و سابقه و تجربه طولانی مدت، تیم تشریفاتینو در اجرای مراسمات شوید.

دف نوازی گروهی تشریفاتینو

تیم دف نوازی گروهی تشریفاتینو تجربه اجرای مراسمات زیر را در کارنامه کاری خود دارد (گروه دف نوازی خانم ها در مراسمات زیر به اجرا پرداخته است):

  • مراسم عقد
  • مراسم ازدواج
  • جشن تولد
  • اعیاد
  • جشن های مذهبی
  • ولیمه و مهمانی
  • مراسمات سازمانی و ارگانی
  • و …

شما میتوانید جهت مشاوره برای برگزاری مراسم با شماره 09121710420 در تماس باشید

جهت ارتباط با ما و مشاوره جهت برگزاری مراسم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید