باغ تالارهای تهران | عمارت و تالار مراسم | تالار پذیرایی

باغ تالار عروسی

گروه تشریفاتی تشریفاتینو با بسیاری از تالار، باغ، تالار عروسی، باغ تالار و … همکاری میکند. تیم تشریفاتینو با توجه به سال ها سابقه و تجربه و همچنین با کادر حرفه ای، متخصص و مجرب در برگزاری مراسمات همیشه با بهترین تالارها و باغ ها میزبان مراسمات شما میباشد.

تیم تشریفاتینو تمام تشریفات عروسی از قبیل ، برگزاری مراسم عروسی ، دف نوازی بانوان ، سفره آرایی ، ساقدوشی ، گل آرای و … با توجه به بودجه شما برگزار میکند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09121710420 تماس حاصل فرمایید.

در اینجا با برخی از بهترین باغ های عروسی در تهران که تیم تشریفاتینو با آنها همکاری میکند بیشتر آشنا می شویم:

باغ تالار یلان

بدون شک باغ تالار یلان یکی از مجلل ترین باغ تالارهای تهران جهت برگزاری مراسمات عروسی شما میباشد. باغ تالار با پارکینگ اختصاصی و دسترسی آسان و همچنین دارای ظرفیت پذیرایی از 600 مهمان بوده و دو سالن اختصاصی در این باغ تالار گنجانده شده است.
باغ عروسی یلان با طراحی و معماری بی نظیر و با بهره گیری از سبک های دیزاین غربی آماده برگزاری کلیه مراسمات ، جشن های عقد و عروسی و مجالس دیگر میباشد.

لازم به ذکر است سریال دل که از شبکه های خانگی پخش شد در باغ تالار یلان فیلمبرداری شده است.

باغ تالار والا

این باغ تالار یکی از مدرترین باغ تالارهای تهران میباشد. ظرفیت باغ تالار ویلا 1000 نفر بوده و برای میزبانی از مراسمات عروسی و جشن های عروسی آماده میباشد.

فضای باز این باع تالار در طرح های مختلف و با ویژگی منحصر به فرد طراحی شده است و فضای باغ همراه با عمارت زیبای آن باعث باشکوه تر شدن مراسمات شما میشود

این باع تالار همچنین دارای محیط وسیع و سرسبز ، لوکیشن های متعدد ، اتاق عقد با طراحی منحصر به فرد ، دسترسی آسان از غرب تهران و … میباشد.

باغ تالار گردو

باغ تالار گردو یکی دیگر از بهترین باغ تالارهای شهر تهران است که تیم تشریفاتینو افتخار همکاری و میزبانی مراسمات خود را در این باغ تالار دارد. باغ تالار گردو دارای ظرفیت 800 نفری در اجرای مراسمات است.

تالار گردو با بیش از 40000 متر فضای سبز و با طراحی و معماری ایتالیایی و سالن های واقع در آن یکی از زیباترین ترین تالارهای تهران میباشد.

علاوه بر موارد ذکر شده این باغ تالار دارای پارینگ اختصاصی و VIP میباشد. لازم به ذکر است این باغ تالار در منطقه احمدآباد مستوقی قرار دارد.

باغ تالار 21

باغ تالار بیست و یک (21) یکی از لوکس ترین تالارهای تهران میباشد. این باغ تالار با طراحی بینظیر و منحصر به فرد آماده برگزاری مراسمات عروسی شما عزیزان میباشد.

ظرفیت فضای باغ بالغ بر 500 نفر بوده و سالن پذیرایی آن ظرفیت 300 نفر را دارا میباشد. علاوه بر پارکینگ اختصاصی، این باغ تالار امکاناتی همچون: تجهیزات صوتی و تصویری، سیستم گرامایشی و سرمایشی را دارا بوده تا شبی به یاد ماندنی را برای مهمانان مراسم شما به ارمغان آورد.

باغ تالار فاخر

این باغ تالار با توجه به طراحی لوکس و دکوراسیون مجلل، یکی دیگر از بهترین باغ تالارهای شهر تهران میباشد.

این باغ تالار دارای لوکیشن های متعددی میباشد که به عنوان مثال میتوان به لوکیشن کاخ تروی که برگرفته از شاهکاری که در شهر رم قرار دارد الهام گرفته شده است و یا قلعه ناتینگهام که در انگستان قرار دارد و سایر لوکیشن هایی که در این مجموعه قرار دارد.

خدمات باغ و تالار عروسی تیم تشریفاتینو

تمام خدمات میزبانی به همراه سایر آپشن های برگزاری مراسم عقد و عروسی، از صفر تا صد را به تیم تشریفاتینو بپردازید.

تشریفاتینو با توجه به سال ها تجربه در برگزاری مراسمات عروسی این اطمینان خاطر را به شما میدهد که برگزاری مراسم شما بدون هیچ دغدغه خاطری و با تمامی آیتم هایی که از قبل توسط شما و تشریفاتینو قراداد بسته شده است را بدون کم و کاستی و بالاترین کیفیت انجام دهد.

علاوه بر میزبانی مراسم شما در بهترین باغ تالارها، خدماتی همچون : دف نوازی خانم ، سفره آرایی عقد ، عکاسی و فیلمبرداری ، نورپردازی ، گل آرایی ، پذیرایی از میهمانان ، ساقدوسی  و … نیز توسط تشریفاتینو، در صورت تمایل صاحب مراسم قابل انجام است.

شما میتوانید جهت مشاوره برای برگزاری مراسم با شماره 09121710420 در تماس باشید.

جهت ارتباط با ما و مشاوره جهت برگزاری مراسم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید